İki gönül bir olunca

İki gönül bir olunca
04 Şubat 2021 09:24

Tarihi Sultanahmet’e gelin geliyor 

Nişan yüzüklerini takan genç çiftler görkemli düğün tarihi olarak 17 Temmuz 2021’i işaret etti  

  Alarko Holding İnşaat taahhüt grubu proje müdürü Kadir-Nahide Başoğul çiftinin güzel kızı Göksu Başoğul ile Tarihi Sultan Ahmet Köftecisi Mehmet Seracettin- İsabella Tezçakın ailesinin yakışıklı oğlu Mert Tezçakın evliliğe doğru ilk adımı attı. 

NİŞAN AİLE ARASINDA  

Kadir-Nahide Başoğlu çiftinin Ataşehir’deki evlerinde gerçekleştirilen aile arasındaki sade nişan törenine Mehmet Seracettin- İsabella Tezçakın, İsmail Timur-İona Tezçakın, Selim Sinan-Sema Tezçakın, Ali-Emine Başoğul, Ahmet-Nihal Ünsal ve Ayşe Korkut katıldı. 

YÜZÜKLERİ İKİ BABA TAKTI      

Geleneklere göre istemenin ardından Göksu Başoğul ile Mert Tezçakın’ın nişan yüzüklerini Kadir Başoğul ve Mehmet Seracettin Tezçakın birlikte takıp kurdeleyi kestiler. Göksu-Mert çiftinin nişanında Covid-19 tedbirleri çerçevesinde katılım minimum düzeyde tutuldu. 

GENÇLERİN ARKADAŞLIĞI SABANCI ÜNİVERSİTESİNE DAYANIYOR 

Mondelez international, mağazalar zinciri satış yöneticisi Göksu Başoğul ve Tarihi Sultanahmet Köftecisinin 3. Kuşak işletmeciliğini üstlenen Mert Tezçakın’ın arkadaşlıkları Sabancı Üniversitesi sürecinden başlarken genç nişanlılar düğün tarihi olarak 17 Temmuz 2021’i ifade ettiler 

   Gençlerin evliliğe doğru attıkları bu önemli adımla iki aile arasında ileriye dönük güçlü aile bağı temellerinin filizlendiğini dile getiren Başoğul ve Tezçakın aileleri düğün hazırlıklarına başladı…  Ahmet ÜNSAL/İstanbul  

 

Kaynak:  Ahmet ÜNSAL/İstanbul  

YORUM YAP


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç