Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin adresi: Çapari

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin adresi: Çapari
17 Temmuz 2021 12:47

Turgutlu’ya yakın, Çapari Alabalık Restoran, Kahvaltı, Piknik ve Mesire Alanı, ağaçların arasında doğayla baş başa kalmak isteyenler için eşsiz bir seçenek.

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin adresi: Çapari

Turgutlu’ya yakın, Çapari Alabalık Restoran, Kahvaltı, Piknik ve Mesire Alanı, ağaçların arasında doğayla baş başa kalmak isteyenler için eşsiz bir seçenek.

TURGUTLU İlçesine 32 kilometre mesafede yer alan, İzmir’in Kemalpaşa İlçesine bağlı Yeni Kurudere Köyünde hizmet veren Çapari Alabalık Restoran Kahvaltı Piknik ve Mesire Alanı, doğal güzellikler içinde, şehrin gürültüsünden uzak kalmak isteyenlerin keşfetmesi gereken eşsiz bir mekan.

LEZZETLERİN TADINA MUHTEŞEM BİR DOĞA EŞLİĞİNDE BAKABİLİRSİNİZ
Kemalpaşa’ya 22, İzmir iline 60 kilometre mesafede yer alan Çapari Alabalık Restoran Kahvaltı Piknik ve Mesire Alanı eşsiz doğası ile gelen konukları büyülüyor. Alaattin - Aysel Gören çiftinin birlikte işlettikleri mekan geniş bir alanda hizmet veriyor. Piknik ve mesire alanının dışında, kapalı ahşap yapılı restoranda, organik köy kahvaltısı ve eşsiz lezzetlerin tadına muhteşem bir doğa eşliğinde bakabilirsiniz.

ALTERNATİF TURİZMİN ÖNEMLİ YERLERİ ARASINDA
Mekân, haftanın 7 günü hizmet veriyor. İşletmenin tam ortasından geçen dereden akan suyu sesi, kuş sesleri ve ağaçların arasından eşsiz manzarası ile Çapari, Kemalpaşa’da alternatif turizmin önemli yerleri arasında.
Yeni Kurudere Çapari Alabalık Restoran Kahvaltı Piknik Ve Mesire Alanı’na gelen misafirlerine aile sıcaklığında hizmet verdiklerini belirten işletmeci Alaattin Gören: “Bu muhteşem doğal güzellikler içindeki işletmemizi ailem ile birlikte işletiyoruz. Doğma büyüme Yeni Kurudereli’yiz. İşletmemiz ile hem ilçemizin hem de köyümüzün tanıtımında önemli bir rol oynuyoruz. İşletmemiz de Ege mutfağının zengin zeytinyağlılarının yanı sıra etten vazgeçmem diyenler içinde lezzetli ızgara çeşitlerimiz bulunmakta. Kavurma ve balık en çok tercih edilen yemek menümüz. Mekânımıza gelen misafirlerimiz, kendi yetiştiğimiz salata, domates, biber, yeşillikler, köy yumurtası ve organik zengin çeşitleri ile kahvaltılarını eşsiz bir doğada yapabiliyorlar.           Mekânımıza gelen müşterilerimiz, şehrin gürültüsünden uzak doğayla baş başa bir gün geçirebilir. İşletmemizin kapalı restoran dışında 10 bin metrekarelik piknik ve mesire alanı da mevcut. Piknik yapmak isteyen müşterilerimize de sınırsız hizmet veriyoruz. Dileyen müşterilerimiz piknik ve mesire alanında kendi getirdikleri yiyecekler ile piknik yapabilmekte. Tüm doğaseverlerini eşsiz lezzetlerin tadına bakmak için bekliyoruz” dedi. Nurullah ÇANKAYA

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA

YORUM YAP


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç