Turgutlu Belediyesi  ismi olmayan parkın açılışını yaptı

10 Kasım 2020 15:24

Turgutlu Belediyesi  ismi olmayan parkın açılışını yaptı

Turgutlu Belediyesi, gelen talepler üzerine  Mustafa Kemal Mahallesi Eker sokakta yeniden yapılandırdıkları 4 bin metrekarelik alanı içeren bir parkın açılışını yaptı.

Bu sabah yapılan park açılışına; Turgutlu Belediye Başkanı CHP’li Çetin Akın, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları I, CHP ‘li Meclis üyeleri ve Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı Gıyasettin Polat katıldı.

 Başkan Akın :  Bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümün 82 yılı.  Bu yılı farklı bir  etkinlikle analım dedik. Biz onun inkılaplarını  yaşattığımızı , sahip çıktığımızı  göstermek için  bu alana 82 ağaç dikimi yaptık. Ayrıca bugün açılışı yaptığımız parkta çok güzel peyzaj çalışmaları yaptık. Bu parkın açılışı için buradayız. Dedi.

 

Mustafa Kemal Mahallesinin  bir takım alt yapı sorunları var. Bunları Manisa Büyükşehir Belediyesi ile görüşüp çözmek istiyoruz. Bu mahallede yol çalışmaları da yaptıklarını belirterek Turgutlu Kanatlarını taksın artık 2021 yılının Turgutlu Tarihinin  hizmet yılı anlamında altın çağını yaşayacaktır. Çok ciddi çalışmalarımız var. “dedi.  Doğan ÇİZMECİ

Kaynak: DOĞAN ÇİZMECİ

YORUM YAP


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç