Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı

Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı
29 Ekim 2021 19:48

Turgutlu'da uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı


MANİSA'nın Turgutlu İlçesinde narkotik ekiplerince durdurulan 2 şüpheli şahsın üzerinden ve 1 ikametten çeşitli uyuşturucu maddelerinin yanı sıra uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen bir miktar para ele geçirildi. 

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerimizce uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları kapsamında, takibe alınan iki şüpheli şahsı durdurdu. İki şahsın üzerinde ve bir ikamette yapılan aramada, 33 parça halinde Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi, şeffaf poşet içerisinde 7 gram Sentetik Kannabinoid maddesi, 7 adet Ecstasy hap, 1 gram Metamfetamin maddesi ile uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği öne sürülen bir miktar para ele geçirildi.

1 şahıs hakkında kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak suçundan adli işlem yapılırken, gözaltına alınan diğer şüpheli S.B. (33) dün çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Doğan ÇİZMECİ 
Kaynak: BASIN BÜLTENİ

YORUM YAP


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç